Stomil będzie współpracował z Wisłą Płock

2020-12-30 18:48:42 (ost. akt: 2020-12-30 18:54:56)

Autor zdjęcia: stomilolsztyn.com

Tuż przed końcem roku prezes Stomilu Grzegorz Lech odwiedził Płock, gdzie wraz z prezesem miejscowej Wisły zawarł porozumienie o współpracy.
– Chcemy wyjść z pomysłem budowania przyjacielskich relacji z klubami z regionu, ale również spoza naszego regionu. Współpraca z takim klubem jak Wisła Płock może przynieść wiele korzyści, zarówno dla nas, jak i klubu z Płocka - powiedział prezes Lech. - Na początku stycznia spotkamy się w troszkę szerszym gronie, żeby wszystko dograć w stu procentach, ustalić jasne i klarowne zasady, na których chcemy współpracować – powiedział prezes „Dumy Warmii”.

- Współpraca tyczyć się będzie przede wszystkim szkolenia oraz organizacji w klubach piłkarskich - dodał prezes Wisły Płock Tomasz Marzec. - Mamy wiele pomysłów, które będziemy chcieli realizować w najbliższej przyszłości. Jednym z punktów są również kwestie personalne. Już w tej chwili rozmawiamy na temat zimowego i letniego okienka transferowego. Obserwujemy również drużyny występujące na co dzień w Fortuna 1. Lidze, w tym Stomil Olsztyn, i uważamy, że to liga z potencjałem dla utalentowanych, młodych chłopaków, którzy grają u nas. Chcemy budować między klubami takie same relacje, jakie panują obecnie między kibicami naszych klubów. Razem z prezesem Lechem gorąco wierzymy, że nasza współpraca również opierać się będzie na wzajemnej przyjaźni - dodał prezes Wisły Płock.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. docho #3031865 | 95.49.*.* 31 gru 2020 21:56

    a kiedys było tak Je się bać Petrę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.