Jest potwierdzenie: aż 14 zakażeń w Indykpolu AZS!

2020-10-23 19:16:53 (ost. akt: 2020-10-23 19:27:37)

Autor zdjęcia: archiwum

Tak jak zapowiadaliśmy, Indykpol AZS potwierdził w piątek falę zachorowań w drużynie siatkarzy, która łącznie dotknęła aż 14 osób z kadry pierwszego zespołu! Cała drużyna prawie od tygodnia przebywa na kwarantannie.
Poniżej zamieszczamy oficjalny raport medyczny opublikowany przez klub z Olsztyna.

Drużyna Indykpolu AZS Olsztyn od minionej soboty przebywa na kwarantannie. Kilka dni później, siatkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego, zostali poddani testom na obecność wirusa SARS-CoV 2 (metoda RT-PCR). W rezultacie wszystkich przeprowadzonych badań, aż 14 osób uzyskało wynik pozytywny.

U większości członków drużyny zaobserwowano objawy świadczące o obecności wirusa SARS-CoV 2 w ich organizmie: gorączka przekraczająca 38°C, bóle głowy, bóle mięśni i stawów, katar czy ogólne osłabienie.

Pozytywne wyniki testów wydłużą okres izolacji siatkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego Indykpolu AZS Olsztyn. Klub będzie wnioskował do Polskiej Ligi Siatkówki o zmianę terminów kolejnych zaplanowanych spotkań. O nowej dacie zaległych konfrontacji, a także powrocie do treningów, klub będzie informować na bieżąco.

W tym miejscu klub chciałby również podziękować członkom Klubu Kibica SSPS AZS Olsztyn, a także wszystkim sympatykom „Zielonej Armii” za słowa wsparcia oraz udzieloną pomoc w postaci m.in. zapewnienia w sposób bezkontaktowy produktów pierwszej potrzeby”.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. A co #2991100 | 31.0.*.* 24 paź 2020 06:41

    Szampany im dowozili?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD