Indykpol AZS zagra zgodnie z planem!

2020-09-25 19:07:41 (ost. akt: 2020-09-25 19:20:16)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

Jak informowaliśmy, w ekipie Ślepska Suwałki - ostatniego rywala olsztyńskich siatkarzy (0:3 w Uranii w sobotę) - wykryto pięć przypadków zarażenia koronawirusem. Na szczęście, w Indykpolu AZS wszyscy są zdrowi, więc sobotni mecz z Aluronem odbędzie się normalnie: w sobotę o g. 17.30 w Uranii.
Oto piątkowy komunikat wydany w tej sprawie przez Indykpol AZS:

Piłka Siatkowa AZS UWM SA informuje, iż w wyniku przeprowadzonych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 (metoda Real Time RT-PCR) w dniu 25 września, drużyna Indykpolu AZS Olsztyn jest zdrowa. Sobotni mecz w Hali Urania odbędzie się zatem zgodnie z planem!

Po otrzymaniu w czwartek informacji o pozytywnych wynikach testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 u ostatniego przeciwnika Indykpolu AZS Olsztyn - drużyny Ślepsk Malow Suwałki, zarząd Klubu podjął decyzję o przeprowadzeniu testów w drużynie z Olsztyna. Zostały one wykonane w piątkowy poranek, a Klub otrzymał ich wyniki kilkanaście godzin później. Wszystkie pobrane próbki dały wynik negatywny.

Powyższa wiadomość oznacza, że sobotni mecz Indykpolu AZS Olsztyn z Aluronem CMC Wartą Zawiercie odbędzie się zgodnie z planem! Bądź z nami w Uranii o godzinie 17.30. Bilety są do nabycia wyłącznie przez Internet, na stronie indykpolazs.pl/bilety (podkreślenie red.).

Pamiętajmy o zasadach bezpiecznego kibicowania w Uranii – załóż maskę, dezynfekuj dłonie, wypełnił oświadczenie (możesz je pobrać na stronie indykpolazs.pl)

Bądź odpowiedzialny! Kibicuj z zachowaniem zasad dystansu społecznego!

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD