Na boiskach klasy A i B

2020-08-18 10:00:00(ost. akt: 2020-08-18 10:17:47)
W obu najniższych klasach rozgrywkowych do rywalizacji przystąpiły już zespoły we wszystkich grupach.
Podczas weekendu w klasie A rozgrywki wznowiła grupa 1.
Wyniki: Pojezierze Prostki - Rona 03 Ełk 4:1, Olimpia Miłki - Pogoń Banie Mazurskie 4:3, Start Kruklanki - Mazur Wydminy 1:5, GKS Dźwierzuty - Wałpusza 07 Jesionowiec 6:1, MKS Ruciane-Nida - Mazur Pisz 1:2, GKS Szczytno - Fala Warpuny 5:0.
* Grupa 2 (3. kolejka): Zagłada Lisów - Pama Powodowo 6:2, MKS Miłakowo - Iskra Smykówko 8:0, Agat Jegłownik - Pomowiec Gronowo Elbląskie 1:3, Zalew Frombork - Piast Wilczęta 5:0, KS Tyrowo - Polonia Markusy 4:0, Zatoka II Braniewo - Syrena Młynary 7:2.

* mecz mniej

* Grupa 3 (3. kolejka): Naki Olsztyn - Orzeł Czerwonka 1:0, Reduta Bisztynek - GLKS Jonkowo 4:2, KS Wojciechy - Granica Bezledy 1:1, Tempo Ramsowo/Wipsowo - GKS Gietrzwałd/Unieszewo 8:1, Leśnik Nowe Ramuki - Wrzesina 4:0, Burza Słupy - Jastrząb Ględy 3:1.

13. Orzeł* 0 1:4

* Grupa 4 (3. kolejka): Wicher Gwiździny - Orzeł Ulnowo 2:3, Avista Łążyn - Ossa Biskupiec Pomorski 5:7, Czarni Rudzienice - Iskra Narzym 3:1, Constract Lubawa - LZS Frednowy 2:0, Wel Lidzbark - Zamek Kurzętnik 4:2,

Zamek 0 3:12

KLASA B\\\ W grupie 1 wymarzony debiut zaliczył Karol Jabłoński - w Łęgajnach po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 0:1, ale po przerwie najpierw doprowadzili do wyrównania, a w 89. minucie zwycięskiego gola zdobył debiutujący w ligowej piłce 18-latek, który na boisku pojawił się zaledwie kilkanaście minut wcześniej.
* Wyniki: Tempo II Ramsowo Wipsowo - GKS II Szczytno 2:2, Szansa Reszel - Pogoń Ryn 7:1, Łęgajny - Salęt Boże 2:1, Lamkowo - Błękitni Stary Olsztyn 1:9, Mini Soccer Academy Mrągowo - Warmianka Bęsia 3:1.
* Grupa 2: Młody Piłkarz Jonkowo - Grom Zwierzno 2:1, Sparta Kwietniewo - Warmiak Łukta 1:2, Warmia Elbląg - Kormoran Bynowo 0:5, Pogrom Aniołowo - Czarni Małdyty 2:9, Granica Zagaje - Dąb Kadyny 2:5.
* Grupa 3: Mroczno - Żak Jamielnik 5:0, Olimpia Kisielice - Wel Bratian 1:1, Osa Ząbrowo - Huragan Byszwałd 5:0, Orzyc Janowo - Torpeda Rożental 2:2, Vel Dąbrówno - Drewneks Sampława 2:0, Zamek Szymbark - LZS Fijewo 1:0.