Drugi libero w Indykpolu AZS

2020-06-29 13:15:03 (ost. akt: 2020-06-29 13:26:31)
Jakub Ciunajtis, nowy libero Indykpolu AZS Olsztyn

Jakub Ciunajtis, nowy libero Indykpolu AZS Olsztyn

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

22-letni Jakub Ciunajtis, wychowanek AZS Olsztyn, dla którego będzie debiutancki sezon w PlusLidze, dołączył do Indykpolu AZS. Nowy libero olsztynian do tej pory grał w drugoligowej drużynie rezerw.
Pochodzący z Pasłęka, Jakub Ciunajtis swoje pierwsze kroki w siatkówce stawiał pod okiem trenera Sergiusza Salskiego w AZS Olsztyn. W plusligowym Indykpolu AZS będzie rywalizował o miejsce w składzie z Jędrzejem Gruszczyńskim, 23-letnim libero pozyskanym w tym okienku transferowym z Cuprum Lubin. Ciunajtis, który będzie grał w Olsztynie w koszulce z numerem 15., podpisał roczną umowę z kortowskim klubem

Awizowany przez naszą gazetę już miesiąc temu, transfer Jakuba Ciunajtisa niemal wyczerpuje kompletowanie składu Indykpolu AZS na sezon 2020/21. Niemal, bo do oficjalnego ogłoszenia pozostaje jeszcze pozyskanie tegorocznego absolwenta Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale, 19-letniego przyjmującego Jakuba Czerwińskiego.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. maniek #2940540 | 195.136.*.* 29 cze 2020 14:55

    Jakub Ciunajtis nie pochodzi z Pasłęka tylko z ORNETY...tutaj mieszkają jego rodzice,,,tutaj chodził do szkoły, tutaj grał na hali sportowej jako dziecko,,, w Pasłęku urodził się,,,,,, w Plus lidze dwóch dwóch zawodników z ORNETY,,,,,brawo!

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz