Coraz mniejsza kadra Warmii

2020-04-16 12:00:00 (ost. akt: 2020-04-16 09:41:46)
Tomasz Pasymowski i Dawid Mięsopust

Tomasz Pasymowski i Dawid Mięsopust

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Na początku marca z Warmii Energi odszedł Bartosz Idzikowski, a w tym tygodniu kontrakty z pierwszoligowcem rozwiązali Dawid Mięsopust i Tomasz Pasymowski. O sytuacji w klubie rozmawiamy z trenerem Jarosławem Knopikiem.
- Właśnie stracił pan kolejnych zawodników, bo po Idzikowskim z Warmii odeszli teraz prawoskrzydłowy Dawid Mięsopust i lewoskrzydłowy Tomasz Pasymowski.
- Cóż, Dawid, który rok temu przyszedł do nas z AZSP Zawadzkie (klub ten spadł wtedy do II ligi - red.), już w styczniu sygnalizował nam, że chciałby wrócić do Chorzowa. Dobrze wkomponował się w nasz zespół (w 15 meczach zdobył 49 bramek - red.), mimo to nie zdołał się w Olsztynie zaaklimatyzować. Tęsknił za rodziną, więc ostatecznie rok przed terminem rozwiązaliśmy z nim kontrakt, dzięki czemu mógł powrócić w rodzinne strony. W tej chwili jest wolnym zawodnikiem i pewnie będzie chciał kontynuować grę w jakimś klubie w okolicach Chorzowa.
- A co z Pasymowskim?
- Tu jest akurat inna sytuacja. Tomek grał u nas trzy sezony, jednak nie był zadowolony ze swojej pozycji w zespole i postępów, jakie w tym czasie uczynił (w tym sezonie zagrał w 6 meczach i zdobył jedną bramkę - red.). A że jednocześnie klub też więcej się po nim spodziewał, więc się rozstaliśmy w zgodzie.

Cały wywiad przeczytaj w czwartkowej Gazecie Olsztyńskiej


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mokat #2907266 | 79.191.*.* 16 kwi 2020 15:07

    szkoda ze sie uszczupla kadra ale mam nadzieje ze bedzie dobrze i wszystkim zycze duzo zdrowia bo teraz jest najwazniejsze powodzenia

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD