Najpierw film, a potem dyskusja o Warmii

2019-11-19 14:21:30 (ost. akt: 2019-11-19 14:28:06)
Krystian Oleszko (Warmia Olsztyn)

Krystian Oleszko (Warmia Olsztyn)

Autor zdjęcia: Artur Szczepański

Kilka miesięcy temu Warmia Olsztyn cieszyła się z awansu do IV ligi, ale dzisiaj powodów do radości już nie ma. Klub ostatnie dwa mecze oddał walkowerem i nikt w tej chwili nie wie, czy zagra w rundzie wiosennej.
Głównym powodem kłopotów jest infrastruktura sportowa, a właściwie jej brak, bo szatnie Warmii nie spełniają nawet czwartoligowych wymagań, trybuny są w gorszym stanie niż Forum Romanum w Rzymie, a boisko upodobały sobie... dziki.
Z tych powodów Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej wraz z Warmią serdecznie zapraszają na piątkową premierę filmu „Warmia Olsztyn. Piłkarski kompleks” (godz. 12 w hali sportowej przy ul Sybiraków 36).
Projekcja filmu będzie połączona z otwartym spotkaniem olsztyńskiego środowiska piłkarskiego, mediów, samorządowców oraz kibiców, podczas którego odbędzie się dyskusja na temat problemów i przyszłości Warmii. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wywalić tych Winclów, #2821396 | 188.146.*.* 20 lis 2019 15:12

    Przybylińskich i całą tą resztę pseudo trenerów, czego oni mogą nauczyć młodych chłopaków jak sami byli bardzo słabymi grajkami, weźcie jeszcze "babcię" na trenera bramkarzy, naprawę klubu trzeba zacząć od pozbycia się tej gangreny, a nie tylko narzekać że boisko słabe, że szatnie brzydkie, itd. za moich czasów nie było nawet ciepłej wody pod prysznicem a czasem nawet zimnej, a i tak osiągaliśmy lepsze wyniki niż ta zbieranina teraz, weźcie przykład z Wikielca, tam też infrastruktura kuleje, a chłopaki grają swoje i się nie przejmują tym czego im brakuje

    odpowiedz na ten komentarz

  2. mokat #2821013 | 83.5.*.* 19 lis 2019 19:27

    OLSZTYN ZABYTKAMI STOI NIE WIE JAK SOBIE PORADZIS Z DZIKAMI I ZE WSZYSTKIM

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz