KKS przegrał i już nie zajmie ósmego miejsca

2019-02-26 20:15:07(ost. akt: 2019-02-26 20:27:07)

Na zakończenie 21. kolejki I ligi koszykarki KKS Olsztyn przegrały z SMS PZKosz Łomianki.
* KKS Olsztyn - PZKosz Łomianki 72:77 (19:21, 13:23, 15:18, 25:15)
KKS
: Markiewicz 20, Mońko 8, Woźniak 24, N. Żukowska 9, Sztąberska 9 oraz Bałdyga, Kalinowska 2, K. Żukowska, Kitkowska

Po niespełna 3 minutach olsztynianki wygrywały 11:3, niestety, 3 minuty przed końcem pierwszej kwarty goście prowadzili 15:14. W drugiej i trzeciej kwarcie Łomianki jeszcze powiększyły przewagę (w 22. min wygrywały już 49:32), w tej sytuacji zryw olsztynianek w ostatniej części meczu był zdecydowanie spóźniony.
W efekcie KKS stracił szansę na zajęcie bezpiecznego ósmego miejsca i ligowy byt będzie teraz musiał bronić w play-outach.