Gala Celtic Gladiator 20 w Uranii

2018-04-17 13:57:25(ost. akt: 2018-04-19 17:26:40)

Autor zdjęcia: organizatorzy

28 kwietnia w olsztyńskiej Uranii odbędzie się gala mieszanych sztuk walki Celtic Gladiator 20. Organizatorzy zapewniają, że przygotowali bardzo interesującą kartę walk. Początek o godz. 19.30.
Olsztyn to miasto z tradycjami MMA, które wypromowało takie gwiazdy, jak Joanna Jędrzejczyk czy Mamed Chalidow. Po dwóch udanych galach Celtic Gladiator w USA organizacja wraca do Polski, a konkretnie do olsztyńskiej Uranii, która będzie kolejną areną celtyckich gladiatorów. Dla fanów organizatorzy przygotowali interesującą kartę walk, na początek odbędzie się kilka walk amatorskich, które wprowadzą kibiców do głównych pojedynków kwietniowej gali.
Prezentację rozpoczynamy od walki z udziałem Kuby Wikłacza, zawodnika klubu Berkut Arrachion Olsztyn.

* Jakub Wikłacz (7-2-1) vs Simone "The Tiger" D'Anna (4-0)
Walka w formule mma do 61 kg

* "The Tiger" to zawodnik pochodzący z Włoch, reprezentujący klub American Top Team Rome. Niepokonany na zawodowych ringach, trenujący pod okiem: Alessio Sakara, Massimo Farina, Francesco Staroccia. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od Sanda (chiński kick-boxing), walczy od 15. roku życia. Ulubioną techniką Simone jest spinning back kick, uważa się za kompletnego zawodnika mma. Ulubionym fighterem "Tygrysa" jest Donald Cerrone, a hobby to... walka. Nie pracuje, dzięki czemu może skupić się wyłącznie na startach, a jego celem jest zwycięstwo i dopisanie piątej wygranej do rekordu.

* Kuba Wikłacz to 22-letni zawodnik, kolejny z ekipy Berkut Arrachion Olsztyn, a swoje umiejętności szkoli pod okiem Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza. Wikłacz to Mistrz Polski MMA Full Contact z 2014 roku, zajął również 2. miejsce w Purpurowych Pasach - XII Mistrzostwach Polski BJJ Gi 2017. Pierwszą dyscypliną, jaką uprawiał, było judo, a walczy od 2011 roku. Jest przekrojowym zawodnikiem, posiada duże umiejętności zarówno w stójce, jak i parterze. Jego ulubioną techniką jest gilotyna, a ulubionym zawodnikiem, a raczej zawodniczką, jest Joanna Jędrzejczyk. Podobnie jak jego rywal nie pracuje, a jego hobby to seriale, filmy i sport. Co do zbliżającego się starcia, spodziewa się dobrej walki, którą wygra.

Simone czeka ciężkie zadanie, przyjeżdża do przysłowiowej "paszczy lwa", czy uda mu się dopisać kolejne zwycięstwo i nie stracić nieskazitelnego rekordu? Czy Kuba razem z pomocą olsztyńskich kibiców zaserwuje Włochowi pierwszą porażkę w karierze i dopisze kolejne zwycięstwo? Jest to walka w niższej kategorii wagowej, w każdej chwili może nastąpić zwrot akcji, emocje gwarantowane.

Wkrótce prezentacja kolejnych uczestników gali Celtic Gladiator 20. Uwaga, więcej informacji, w tym o biletach, na stronie celticgladiator.com