Przedłużone zapisy do Tymbarku

2016-10-07 14:37:53 (ost. akt: 2016-10-07 14:39:47)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Jak już informowaliśmy, zapisy do Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zostały przedłużone do 10 października. Warto przypomnieć, że jest to największy w Europie dziecięcy turniej piłkarski.
Mali piłkarze (dziewczynki i chłopcy) rywalizują w trzech kategoriach wiekowych (U-8, U-10 i U-12), z tym że najmłodsi kończą rozgrywki na poziomie finałów wojewódzkich, natomiast mistrzowie województw w dwóch pozostałych kategoriach awansują do finału ogólnopolskiego, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Warto przypomnieć, że w Tymbarku pierwsze piłkarskie doświadczenia zdobywali m.in. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

Rozgrywki przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, uczniowskich klubów sportowych, Akademii Młodych Orłów oraz innych podmiotów np. stowarzyszeń i fundacji. Zespoły mogą zgłaszać nauczyciele oraz trenerzy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.zpodworkanastadion.pl. Za udział każdej drużyny w rozgrywkach opiekunowie otrzymają oryginalną koszulkę treningową.

Organizatorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Polski Związek Piłki Nożnej, sponsorem firma Tymbark, a Gazeta Olsztyńska jest patronem medialnym imprezy.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD