Joanna Jędrzejczyk rozstała się z klubem Berkut Arrachion Olsztyn

2016-09-25 09:40:47 (ost. akt: 2016-09-25 10:24:06)
Joanna Jędrzejczyk wraca do kraju w środę.

Joanna Jędrzejczyk wraca do kraju w środę.

Autor zdjęcia: PK

Największa gwiazda polskiego MMA - Joanna Jędrzejczyk nie będzie już trenować w olsztyńskim klubie Berkut Arrachion. Informacje potwierdził jej dotychczasowy trener Szymon Bońkowski.
Joanna Jędrzejczyk do kolejnej walki w federacji UFC nie będzie już trenowała z dotychczasowym klubem Berkut Arrachion Olsztyn. Do walki z Karoliną Kowalkiewicz olsztynianka ma przygotowywać się w Miami pod okiem amerykańskich trenerów.

- Asia postanowiła zmienić swój sztab treningowy i wyjechać do Miami. Po raz pierwszy w jej karierze MMA nie będziemy jej przygotować do walki i stać w jej narożniku. Asia wybrała inną drogę i takie ma prawo. Wiadomą sprawą jest, że nie jest to dla nas powód do radości. Dużo razem osiągnęliśmy i szkoda że teraz ktoś inny będzie to kontynuował, tym bardziej że Asia z nami w MMA nigdy nie przegrała - mówi Szymon Bońkowski z Berkut Arrachion Olsztyn.

Polska walka podczas gali UFC w legendarnej hali Madison Square Garden zaplanowana jest na 12 listopada.

[instagram]https://www.instagram.com/p/BKtfRHtjhqC/?taken-by=joannajedrzejczyk[/instagram]

Komentarze (31) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. wemo #2074576 | 88.156.*.* 27 wrz 2016 17:33

  kazali jej nosić brodą na gumce?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. beee #2074387 | 89.228.*.* 27 wrz 2016 12:33

  Nie rozumiem o co ten lament. Arachion nie jest jedynym klubem tej dziewczyny trenowała wcześniej , trenowała też z innymi więc zaraz przypisywać sobie całą zasługę .... nieładnie. Dziewczyna doszła do sukcesów własną pracą i samozaparciem i jak widać chce się rozwijać zdobywać nowe doświadczenia , lepiej się szkolić i powinno się jej to chwalić i doceniać a nie drukować jakieś lamenty byłych sztabów szkoleniowych czy poprzednicy którzy trenowali ją przed Arrachionem drukowali takie żałosne stęki. Ambitna dziewucha i brawa dla niej . Widocznie uznała że czas podnieść poprzeczkę i wypada tylko życzyć Pani Joasi sukcesów i powodzenia i tyle .

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. ty Kibic #2074381 | 89.228.*.* 27 wrz 2016 12:27

  To raczej zachwyt nad tym Mamedem takich naiwniaków jak ty jest nie zrozumiały dla każdego średnio-inteligentnego człowieka. Ten gość nigdy nie reprezentował Olsztyna on reprezentuje diasporę czeczeńską i swój islam, nikogo więcej. Ten twój Olsztyn i ciebie ma głęboko gdzieś. Więc czym tak się ekscytujesz. Ten "twój" Mamed radośnie sobie podśpiewuje właśnie ten hymn Al-Kaidy za kulisami wali, jest nagranie z gali, pewnie najbardziej mu się spodobał refren nawołujący do walki z niewiernymi. Wszystkim wielbicielom tego "waszego" Mameda jakbyście w swej bezgranicznej naiwności nie wiedzieli przypominam że dla niego i jego braci islamów wy wszyscy jesteście tylko niewiernymi . Więc jakim deficytem intelektualnym trzeba się popisywać żeby go nazywać "waszym" ? On ma was gdzieś , jeśli już to tylko stwarza pozory na doraźne potrzeby , kiedy zrzuci mozolnie kreowaną maskę zobaczycie wtedy prawdziwe oblicze islamu , jak już wielu na świecie się przekonało.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

 4. m #2073619 | 79.75.*.* 26 wrz 2016 14:30

  dziewczyna trenowala wczesniej w innym olsztynskim klubie i tam zaczela odnosic sukcesy, pozniej przeszla do Arrachionu wiec ciezko mi zrozumiec zale ze teraz ,,ktos inny bedzie to kontynuowal'' taka kolej rzeczy

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 5. Kibic #2073549 | 82.149.*.* 26 wrz 2016 13:22

  Ludzie co wy macie do Mameda facet reprezentuje Olsztyn zdobywa trofea nosi brodę komuś to robi krzywdę,kogoś to swędzi?skad tyle jadu w internautach ci którzy pisza głupoty to nigdy nic ze sportem nie mieli wspólnego. Siedzi taki mol jeden na państwowej posadzie i pisze glupoty

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Pokaż wszystkie komentarze (31)
  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

  GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

  Unia Europejska

  VISA MASTER CARD