Jak zapisać się do nowej edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"?

2016-07-31 14:36:49(ost. akt: 2016-09-09 14:56:42)

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/ARSKOM

Trwają zapisy do XVII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", który zostanie rozegrany w przyszłym roku szkolnym. By ułatwić potencjalnym drużynom zgłoszenie swojego udziału, PZPN przygotował specjalny film z instrukcją.
Tylko do 30 września można zgłaszać swoje drużyny do udziału w kolejnej edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Do rozgrywek w roku szkolnym 2016/2017 mogą zgłosić się uczniowskie kluby sportowe, szkoły podstawowe, organizacje sportowe (niezarejestrowane w systemie extranet PZPN) oraz Akademie Młodych Orłów. Rozgrywki toczyć się będą w trzech kategoriach wiekowych: U-8, U-10, U-12.

By zgłosić swój udział w turnieju, wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie internetowej turnieju. - Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek - oryginalną koszulkę treningową - podają organizatorzy.


Finałowe starcia XVII edycji turnieju zostaną rozegrane 2 maja 2017 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie - bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski.

- Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na pewno będzie to świetna zabawa. Coraz więcej dzieci w nim uczestniczy, a poziom sportowy jest coraz wyższy. Finały turnieju są rozgrywane na stadionie PGE Narodowym z piędziesięciotysięczną publicznością, a to naprawdę fantastyczne uczucie. Życzę każdemu, by zagrał tam w Wielkim Finale - powiedział Arkadiusz Milik, napastnik reprezentacji polski i Ambasador Turnieju.

Źródło: PZPN/ARSKOM