Nadchodzi podwójne piłkarskie święto! Zapisy tylko do niedzieli

2015-05-08 16:13:22(ost. akt: 2015-05-08 16:31:52)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

6 czerwca będzie prawdziwym świętem dla miłośników piłki nożnej. Tego dnia odbędzie się finał Ligi Mistrzów, a także Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. Zapisy do naszych rozgrywek przyjmujemy tylko do niedzieli.
Piłkarskie podwójne święto coraz bliżej. W sobotę 6 czerwca futbolowe emocje sięgną zenitu nie tylko w Berlinie, gdzie odbędzie się finał Ligi Mistrzów, ale także w Olsztynie, gdzie na kortowskich boiskach 52 drużyny zmierzą się w V Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. O tym, kto zmierzy się ze sobą w berlińskim finale dowiemy się w środę wieczorem, natomiast już w niedzielę poznamy pełny skład naszego turnieju.

A do kompletu brakuje już tylko pięciu drużyn w kategorii 2001 i młodsi. Wciąż można dopisywać się na listy rezerwowe innych kategorii. Najwięcej, bo osiem, zespołów czeka na taką szansę w kategorii open. Tam na pewno wystąpi Red Bull Olsztyn.

— Liczymy na dobrą organizację i wysoki poziom drużyn — mówi bramkarz Łukasz Radkiewicz, pełniący obowiązki kapitana w drużynie na co dzień występującej w pierwszej lidze olsztyńskiej Playareny. — Wiem, że w turnieju wystartuje również Sensia II grająca z nami w lidze. Chcielibyśmy wypaść nie gorzej od nich.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: turniej@gazetaolsztynska.pl, w treści podając nazwę drużyny, kategorię wiekową, a także imię i nazwisko opiekuna i numer kontaktowy. Po zweryfikowaniu zgłoszenia otrzymacie wiadomość zwrotną z prośbą o wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Każda drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Pamiętajcie o dodaniu zdjęcia zespołu.

Łukasz Wieliczko