Resovia zablokowana w Uranii

2024-02-17 17:09:30(ost. akt: 2024-02-18 00:22:55)

Autor zdjęcia: indykpolazs.pl

SIATKÓWKA\\\ Po momentami znakomitym meczu Indykpol AZS w czterech setach pokonał w Uranii faworyzowaną Resovię, ale jeszcze bardziej sensacyjny wynik padł w Jastrzębiu!
* Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:21, 18:25, 26:24, 25:20)

Zapowiadając sobotni mecz, napisaliśmy, że Resovia przyjedzie do Olsztyna podrażniona odpadnięciem z Pucharu Polski, no to teraz wyjedzie z Olsztyna jeszcze bardziej podrażniona, bowiem w starciu z Indykpolem AZS ugrała tylko jednego seta.

Olsztynianie zagrali koncertowo - szczególnie imponowali mocną zagrywką i szczelnym blokiem, o który co chwila goście się rozbijali. A że przyjęcie też nie było najgorsze, a w ataku Karlitzek z kolegami mylili się dość rzadko, w efekcie gospodarze jak najbardziej zasłużenie zainkasowali trzy punkty.

* 22. kolejka: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom 3:0 (25:19, 25:18, 25:19), Jastrzębski Węgiel - Barkom Lwów 0:3 (17:25, 23:25, 25:27), Aluron Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 3:1 (25:18, 25:21, 19:25, 25:19); niedziela: Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk (14.45), Ślepsk Suwałki - LUK Lublin (17.30), Skra Bełchatów - Norwid Częstochowa (20.30); poniedziałek: Stal Nysa - GKS Katowice (17.30).