Wygrają ci, którzy nie zatoną

2015-07-30 10:44:58(ost. akt: 2015-07-30 11:49:02)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W tym konkursie najważniejsza będzie inwencja twórcza oraz kreatywność. Już w sobotę rusza impreza "Krutynią na byle czym". Główną atrakcją będzie konkurs na najciekawszy wehikuł wodny. Tylko wyobraźnia stawia przed uczestnikami konkursu ograniczenia. Zapowiada się doskonała zabawa, nikogo z Was nie może zabraknąć.
Po raz kolejny popłyną Krutynią na własnoręcznie skonstruowanych wehikułach. Przed uczestnikami postawiono jedno zadanie, ich maszyna ma się, choć przez chwilę, utrzymać na wodzie. Rozpoczęcie konkurencji zaplanowano na godzinę 14. w sobotę, 1 sierpnia w Borowie koło Sorkwit. W zeszłym roku wystartowało 12 uczestników, jak będzie w tegorocznej rywalizacji zależy od Was!

Chcesz wziąć udział? Zadzwoń do Gminnego Ośrodku Kultury w Sorkwitach. Zapisy będą również możliwe miejscu wydarzenia. Zapowiada się niezwykle ciekawy dzień na którym nie powinno zabraknąć nikogo.

Organizatorzy, Sołectwo Borowe i Gminny Ośrodek Kultury w Sorkwitach, zapraszają wszystkich do Borowa (teren Ośrodka wczasowego) do udziału w konkursie oraz na pozostałe atrakcje imprezy "Krutynią na byle czym".

W programie:
- konkurs na najciekawszy wehikuł wodny
- gry, zabawy, konkursy
- kiełbaski z ogniska
- niespodzianki
- zabawa taneczna 19:00
MP

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5