Po raz 12. oglądali w sali domu kultury jasełka

2016-01-18 12:25:06 (ost. akt: 2016-01-18 12:30:42)
Miejsko-Gminnym Ośrodek Kultury w Sępopolu zorganizował w sali widowiskowej już XII Przegląd Jasełek Bożonarodzeniowych pod patronatem burmistrza Sępopola.
W tym roku z naszej gminy zaprezentowały się trzy grupy teatralne: uczniowie klasy III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu (tytuł przestawienia: "Betlejemski cud", pod kierunkiem nauczycielek Joanny Kwiecińskiej i Krystyny Wierzbowskiej), uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej w Wiatrowcu (tytuł widowiska: "W betlejemską noc", pod kierunkiem nauczycielki Doroty Łuszczyk), uczniowie Szkoły Podstawowej w Dzietrzychowie (sztuka "Boże Narodzenie mimo wszystko", którą przygotowali pod kierunkiem nauczycielki Olgi Opalanko i księdza Zbigniewa Kuleszy).

Na zakończenie przeglądu burmistrz Sępopola Irena Wołosiuk wręczyła występującym grupom teatralnym pamiątkowe statuetki za udział w przeglądzie i opiekunom dyplomy-podziękowania. Natomiast od naszego ośrodka kultury młodzi aktorzy otrzymali słodycze.

Dziękujemy uczniom, opiekunom i wspaniałej sępopolskiej publiczności za obecność na XII gminnym przeglądzie jasełek.

Organizatorzy


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5