Wirtualny Bieg Niepodległości

2020-10-29 12:24:06(ost. akt: 2020-10-29 12:26:58)
Flaga Polski

Flaga Polski

Autor zdjęcia: pixabay.com

Ze względu na bezpieczeństwo i trudną sytuację epidemiologiczną w tym roku Bieg odbędzie się w nieco innej odsłonie. Bieg będzie miał charakter wirtualny.
Celem biegu jest uczczenie i podkreślenie doniosłości obchodów z okazji 102 rocznicy Odzyskania Niepodległości, propagowanie zdrowego stylu życia oraz promocja Gminy Rybno.

W Dniu Święta każdy uczestnik na własną odpowiedzialność nie mający żadnych przeciwwskazań zdrowotnych sam wyznacza sobie dystans, czas biegu oraz trasę np. odcinek nowo odnowionej trasy rowerowej „Szlaku Błękitnego”, bieżnia stadionu sportowego, czy ścieżka pieszo – rowerowa na „Szlachtę” itd. Mile widziane zdjęcia.

Przebiegniętą trasę należy udokumentować za pomocą urządzenia /aplikacji np. Endomondo i przesłać zdjęcie (zrzut ekranu) na adres osirrybno@op.pl, a dzieci na podstawie zgłoszenia.

Uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania regulaminu biegu , zasad ruchu drogowego oraz obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią COVID-19

Zgłoszenie chęci udziału w biegu należy dokonać drogą elektroniczną osirrybno@op.pl, na facebooku OSiR Rybno, drogą telefoniczną 23-696-60-50 do 10.11.2020.

Osoby, które nie zgłoszą się, a będą miały ochotę wspólnie z dziećmi przebiec w Dniu Święta również otrzymają pamiątkowy medal, oczywiście po biegu zgłaszają swój udział.

Odbiór pamiątkowych medali w OSiR w Rybnie lub przesłanie medalu pocztą na adres uczestnika biegu.
Dzieci i osoby niepełnoletnie biegną pod opieką osób dorosłych.
Udział w biegu jest dobrowolny, a organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe przed, po i w czasie biegu.
Każdy biegnie na własną odpowiedzialność!

UG Rybno


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5