Pijany sternik na jeziorze Nidzkim

2014-08-18 08:17:11 (ost. akt: 2014-08-18 08:19:54)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Pisz

Wczoraj (17 sierpnia) policyjny patrol wodny ujawnił nietrzeźwego wczasowicza pływającego łodzią motorową po jeziorze Nidzkim. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 54-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
W niedzielne popołudnie policyjny patrol wodny pełnił służbę na jeziorze Nidzkim w ramach działań „Bezpieczne i zdrowe wakacje”. Po godz. 15.00 dokonał sprawdzenia łodzi motorowej, której płynął 54- letni turysta. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli woń alkoholu od mężczyzny. Badanie stanu trzeźwości sternika wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Mieszkańcowi województwa dolnośląskiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Pisz

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5