Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach pełen atrakcji

2017-02-11 10:00:00 (ost. akt: 2017-02-10 11:18:08)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Rozogach

Ferie w gminie Rozogi- tu ciężko się nudzić, gdy nie ma lekcji. Za to jest świetny czas, by poszaleć w gronie rówieśników. Ciekawe zajęcia, mnóstwo atrakcji i wiele aktywnych form spędzania czasu wolnego.
Ferie zimowe są dla dzieci i młodzieży szczególnie istotne, ponieważ pozwalają na naładowanie akumulatorów przed powrotem do szkoły. Aby czas wolny od zajęć szkolnych najmłodsi mieszkańcy Gminy Rozogi mogli spędzić w przyjaznej atmosferze, w gronie rówieśników i podczas dobrej zabawy, dla dzieci i młodzieży zostały zorganizowane ferie zimowe przez miejscowy Gminny Ośrodek Kultury.
Młodzież i dzieci licznie i chętnie uczęszczali na proponowane zajęcia. Było pieczenie babeczek i gofrów, robienie sałatek, zajęcia z pierwszej pomocy, warsztaty plastyczne i kaletnicze oraz wiele innych ciekawych zajęć.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5