Walczyli o Puchar Wójta

2016-11-05 19:00:00 (ost. akt: 2016-11-05 19:03:16)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Blisko 90 zawodników reprezentujących 5 klubów zmierzyło się 29 października w ramach I Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Rozogi. Wśród triumfatorów nie zabrakło i podopiecznych szczycieńskiej Akademii Sztuk Walki - Novum, którzy wywalczyli aż 12 medali.
- Zawody odbywały się według światowych przepisów IKO, czyli Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin, z zastosowaniem obowiązkowych ochraniaczy na tułów, głowę, golenie i ręce - mówią uczestnicy wydarzenia.
Honoru Szczytna w wojowniczej rywalizacji broniła silna, 20-osobowa reprezentacja. W starciu z zawodnikami z innych miast, najlepiej zaprezentowali się Julia Czujak, Karol Kijewski i Grzegorz Pliszka, którzy sięgnęli po złote medale. Na drugim stopniu podium rywalizację zakończyli Natan Żyliński, Kacper Paprotny oraz Marcel i Bartosz Korybski. Lokatę w strefie medalowej wywalczyli ponadto Natalia Krawczyk, Martyna Korybska, Bartosz Duda, Krzysztof Bracki, Michał Rolka oraz Marcel Nagieło, na których szyjach zawisły brązowe krążki.
- Jestem bardzo zadowolony z występu naszych karateków. Gratuluję medalistom, choć wszystkim zawodnikom należą się wielkie wyrazy uznania za ich ducha walki - podsumowuje trener Dariusz Hrynowiecki.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=https://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Podziel się informacją:
]kliknij[/

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5