Pięciu komików na jednej scenie? Takie rzeczy tylko w Reszlu!

2018-04-19 06:56:57(ost. akt: 2018-04-19 17:33:29)
Paweł Reszela dwukrotnie występował w Kętrzynie w ramach imprez Kultury Troche...

Paweł Reszela dwukrotnie występował w Kętrzynie w ramach imprez Kultury Troche...

Autor zdjęcia: Marek Szymański

Trasa Pięciu Majków to występy pięciu różnorodnych stand-uperów, którzy zapewnią miłośnikom tej formy żartu wieczór pełen mocnych wrażeń, barwnych postaci i hisotrii. Na kolejną humoru zaprasza reszelski Stand-Up Rycerz.
W sobotę 21 kwietnia do restauracji Rycerska w Reszlu (początek o godz. 20) zawita piątka komików, którzy jeżdżą po kraju w ramach Trasy Pięciu Majków. Jednym z nich jest Janek Wolańczyk (Stand-Up) - jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Już raz był w Reszlu - w maju ubiegłego roku. Jednak tym razem Janek wraca na reszelską scenę z zupełnie nowym materiałem!

W Reszlu pojawi się też młoda i dynamiczna Magda Kubicka. Podobno płonie żywym ogniem i przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie.

W nasze strony powraca Paweł Reszela (Stand-Up Comedy), który dwukrotnie wsytepował w Kętrzynie. To jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo. W 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest - jak twierdzi - tak piękny, jak i uzdolniony.

I wreszcie Wojtek Pięta - wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.

Całą imprezę poprowadzi jak zwykle niezawodny i niezwykle w Reszlu uwielbiany Maciej Brudzewski z olsztyńskiego Stand-Up Inferno.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5