Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Na „Skandzie” zakończono deblowy cykl Grand Prix sezonu 2020

W sobotę 3 października po raz piąty i ostatni tenisiści amatorzy walczyli na kortach TKKF „Skanda” w cyklu Grand Prix w grze podwójnej.

Mimo niepewnej u progu dnia pogody do rywalizacji przystąpiło sześć par, wśród których znalazły się nie tylko teamy męskie: wystąpiła także jedna para kobieca i dwie pary mieszane. W ciągu dnia aura okazała się jednak łaskawa, wyjrzało słońce, co sprzyjało emocjom i efektownej, sportowej rywalizacji. Walczono o upominki firmowe ufundowane przez MPEC Olsztyn.

Gry toczyły się w formule pucharowej, a ostateczna kolejność turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce - Dariusz Kardaś i Bartosz Kowalewski (finał 6:3, 6:0),
II miejsce - Szymon Borowski i Andrzej Cegiełka,
III miejsce - Grzegorz Senderowski i Krzysztof Wowkonowicz,
IV miejsce - Karolina Lewandowska i Leon Lewandowski.

W turnieju pocieszenia najlepsi byli:
I miejsce - Monika Erzepki i Katarzyna Kozimor,
II miejsce - Bolesław Szwed i Dominika Szwed.

Po pięciu turniejach Grand Prix zwycięstwo w cyklu odniósł Bartosz Kowalewski, który zgromadził 184 pkt. Dalsze miejsca zajęli: drugie - Szymon Borowski (150 pkt.), trzecie - Dariusz Kardaś i Piotr Paweł Łaguna (po 136 pkt.), piąte - Robert Laskowski (108 pkt.), szóste - Grzegorz Senderowski i Krzysztof Wowkonowicz (po 100 pkt.), ósme - Marek Roszkowski (96 pkt.) oraz dziewiąte Mateusz Krajewski i Jakub Piotrowski (po 78 pkt.).

Debliści będą jeszcze mieli okazję zmierzyć się na Skandzie za dwa tygodnie w sobotę 17 października planowany jest towarzyski turniej z losowaniem partnerów. Natomiast już 10 października o godzinie 10:00 rozpocznie się tradycyjny Skandowski tie - breakowy turniej singlowy „Rosyjska Ruletka”. Zapisy w dniu turnieju na korcie o godzinie 9:30. Więcej informacji pod numerem telefonu 89 533 02 15.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LW oraz opublikowany na portalu Gazeta Olsztyńska: Na „Skandzie” zakończono deblowy cykl Grand Prix sezonu 2020
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5