Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Budynek w Worynach walczy o nagrodę w ogólnopolskim konkursie

Obiekt przeszedł pomyślnie pierwsze procedury i znalazł się na interaktywnej mapie Polski XXV edycji konkursu "Modernizacja roku i budowa XXI w."

Budynek Domu Pomocy Społecznej w Worynach został zakwalifikowany do Finału Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja roku i budowa XXI w." Taką informację otrzymało górowskie Stowarzyszenie „Jesteśmy Razem”. Do konkursu renowację pt. „Przebudowa dawnej szkoły ze zmianą sposobu użytkowania na Dom Pomocy Społecznej w Worynach" jako najciekawszą modernizację ukończoną do 2020 r. zgłosił Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bartoszycach, Pan Grzegorz Klimczak. Konkurs ma na celu między innymi ratowanie materialnego dziedzictwa, chwalenie się swoimi dokonaniami na arenie kraju i sprostaniem najtrudniejszym wyzwaniom, które dla wielu osób są nieosiągalne. Jury chcę uhonorować ludzi, którzy odnoszą sukcesy modernizując obiekty cenne i ważne dla lokalnej społeczności.
Budowa pochodzi z końca XVIII wieku. Obecnie to całodobowy ośrodek wsparcia dla osób starszych i niepełnosprawnych. W styczniu minął rok działalności Domu Pomocy Społecznej w Worynach.

www.woryny.pl
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Centrum Barka oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Woryny mają szansę na modernizację roku
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5