Pijany szedł całą szerokością drogi. Zareagował kierowca

2018-06-18 14:57:48 (ost. akt: 2018-06-18 14:58:59)

Autor zdjęcia: pk/Archiwum GO

O dużym szczęściu może mówić 49-letni pieszy. O pijanym mężczyźnie, który szedł całą szerokością drogi powiadomił policjantów jeden z kierowców. Funkcjonariusze doprowadzili pieszego do komendy, gdzie spędził noc.
W sobotę (16.06) około godz. 19:00 policjanci zostali powiadomieni przez zaniepokojonego kierowcę, że po drodze w okolicy Płoskini porusza się pijany pieszy. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Funkcjonariusze ustalili, że nietrzeźwy 49-latek nie tylko szedł całą szerokością jezdni, ale także wchodził pod nadjeżdżające pojazdy. Policjanci wiedząc, że takim zachowaniem mężczyzna nie tylko stwarza zagrożenie w ruchu drogowym, ale także znajduje się w okolicznościach, które zagrażają jego życiu – postanowili doprowadzić go do  komendy.  Po wytrzeźwieniu 49-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.


Tym razem udało się zapobiec tragedii. Policjanci apelują do wszystkich kierowców, którzy zauważą pijanych poruszających się po drogach, by powiadamiali o tym odpowiednie służby. Funkcjonariusze sprawdzą każdy taki sygnał.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5