Dźgnął żonę dwa razy nożem. Siedzi w areszcie

2023-04-25 10:29:49(ost. akt: 2023-04-25 10:58:08)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: sxc.hu

Do awantury domowej doszło w jednym z mieszkań w Orzyszu. W jej trakcie 68-letni mężczyzna dwukrotnie ugodził swoją żonę nożem w brzuch. Kobieta trafiła do szpitala, a nietrzeźwy sprawca przemocy do policyjnego aresztu.
Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w jednym z mieszkań w Orzyszu. W trakcie awantury domowej 68-letni mężczyzna dwukrotnie ugodził swoją żonę nożem w brzuch. Kobieta trafiła do szpitala, a sprawca przemocy, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie do policyjnego aresztu.

Policyjni śledczy w trakcie czynności procesowych, ustalili że zatrzymany mężczyzna od 2017 roku znęcał się nad żoną psychicznie i fizycznie. Będąc pod działaniem alkoholu bez powodu wszczynał awantury, w trakcie których wyzywał kobietę, poniżał ją i groził jej pozbawieniem życia używając do tego sekatora. Do tego szarpał małżonkę za ramiona i ją popychał. W dniu policyjnej interwencji 68-latek dwukrotnie ugodził żonę nożem w brzuch powodując u niej ciężki uszczerbek na zdrowiu — informuje nadkom. Anna Szypczyńska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Decyzją sądu mieszkaniec Orzysza został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie zarzucanych mu czynów grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
KPP w Piszu

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5