Społeczne Ognisko Muzyczne w Piszu zaprasza

2021-09-13 08:00:00 (ost. akt: 2021-09-13 06:01:16)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Masz talent muzyczny? Muzyka sprawia Ci przyjemność? Chcesz nauczyć się grać na gitarze lub keyboardzie? Lubisz śpiewać? Jeżeli któraś z odpowiedzi była pozytywna to koniecznie przyjdź do Społecznego Ogniska Muzycznego w Piszu.
Nauka gry na instrumentach muzycznych to doskonała propozycja aktywizacji dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Taka forma doskonali pamięć, koncentrację uwagi, uczy systematyczności i samodyscypliny. Wzmacnia poczucie własnej wartości, rozwija zainteresowania. Taką szansę daje każdemu Społeczne Ognisko Muzyczne w Piszu.

Przychodząc do Ogniska nauczysz się grać na instrumentach muzycznych i śpiewać. Rozwiniesz słuch muzyczny, poczucie rytmu oraz swoje zdolności i zainteresowania. Spotkasz się z rówieśnikami i spędzisz czas w przyjaznej atmosferze. Uaktywnisz swój potencjał i dasz sobie szansę na rozwój.

— Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczęszczania na lekcje gry na instrumentach muzycznych: pianinie, gitarze, ukulele, keyboardzie czy akordeonie. Prowadzimy również naukę śpiewu — mówi Lech Ostrowski, dyrektor SOM Piszu.

Zapraszamy także 5-6 letnie dzieci do muzycznej klasy przedszkolnej. Nasi uczniowie oprócz nauki mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć na specjalnie organizowanych koncertach i przeglądach. Piski Chór Kameralny działający przy Społecznym Ognisku Muzycznym również zaprasza do współpracy — dodaje dyrektor.

Elżbieta Żywczyk

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5