Przed nami wielki Mecz Charytatywny Służb Mundurowych
2017-01-27 17:00:55(ost. akt: 2017-01-27 14:54:12)
Sala gimnastyczna piskiej Szkoły Podstawowej nr 1 stanie się w sobotę (28 stycznia) areną niesamowitej, futbolowej rywalizacji służb mundurowych. Walka toczyć będzie się tego dnia jednak nie tylko o bramki - zebrane podczas imprezy środki zostaną przeznaczone na zakup okularów dla dzieci.
Będzie to już trzecia edycja imprezy. W turnieju weźmie udział 5 drużyn. Na boisku pojawią się reprezentanci Leśników, Strażaków, Wojskowych z 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, Kościelnych oraz Budowlańców. Na brak sportowych emocji z pewnością nie będzie można narzekać.
Oprócz tego przygotowano wiele innych atrakcji. Sportowym rozgrywkom będzie towarzyszył Turniej Walk Rycerskich. Niezwykle ciekawie zapowiada się również tegoroczna licytacja. Chętni będą mogli nabyć między innymi koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego czy plakat z podpisami miedzy innymi Artura Szpilki i Mameda Khalidova. Nie zabraknie też pysznych wypieków.
Pomysłodawcą charytatywnego meczu służb mundurowych jest ks. Krzysztof Plak z parafii p.w. św. Józefa w Piszu. W organizację wydarzenia włączyły się również lokalne struktury Polskiego Związku Niewidomych w Piszu oraz SP nr 1 w Piszu.
W ubiegłym roku udało się zebrać 2300 zł. Całkowity dochód z imprezy został przeznaczony na zakup okularów dla dzieci z potrzebujących rodzin.
Wielki mecz w szczytnym celu już jutro (28 stycznia) o godz. 12 w Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu. Wstęp - wolne datki. Zapraszamy.
Czytaj e-wydanie
">kliknij
![](https://m.wm.pl/gofiles/TGPI_01.jpg)
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez![FB](/i/icons/fb.png)