Pisz zatańczy dla Wiktorka, czyli III Charytatywny Maraton Zumba
2017-01-18 09:56:00(ost. akt: 2017-01-18 19:04:14)
W najbliższą niedzielę (22 stycznia) zapraszamy wszystkich do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu na III Charytatywny Maraton ZUMBA. Tym razem piszanie zatańczą dla ciężko chorego Wiktorka Wróblewskiego - cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na jego leczenie.

Organizatorzy - Komitet Społeczny "Pisz dzieciom" oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piszu - gwarantują trzy godziny doskonałej zabawy. Maraton poprowadzą licencjonowani instruktorzy z Ełku, Ostrołęki, Mrągowa, Torunia, Ostródy, Olsztyna i Warszawy. Oprócz zabawy w szczytnym celu przewidziano mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
Będzie pokaz sprzętu wojskowego przygotowany przez giżycką drużynę strzelców wyborowych, makijaże, fryzury i stylizacja paznokci, masaż balijski, rywalizacja na ergometrze wioślarskim, ścianka do zdjęć, pyszne jedzonko i wiele innych przyjemności.
Na najmłodszych czekają m.in. warsztaty plastyczne, gry i zabawy animacyjne, malowanie buziek oraz odlotowe fryzury.
Start. godz. 15.00. Szczegóły na plakacie obok.
Start. godz. 15.00. Szczegóły na plakacie obok.
Czytaj e-wydanie 
