Przyjdź i podziel się swoją krwią!

2014-07-15 14:30:00(ost. akt: 2014-07-15 13:08:42)

Autor zdjęcia: Archiwum

Uwaga! Już jutro (środa, 16 lipca) o godzinie 9.00, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piszu, rozpocznie się kolejny pobór krwi. Akcja potrwa do godz. 12.00.
— Wakacje nie zwalniają z obowiązku udzielania pomocy innym. Szczególnie w okresie letnim dochodzi do różnych nieszczęśliwych zdarzeń lub chorób serca i układu krążenia. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na krew. Niestety, jednocześnie spada liczba dawców. Nie pozwólmy, aby taka sytuacja utrzymywała się dalej. Poświęćmy swój cenny czas i pokażmy, że można zawsze na nas liczyć — zachęca Adam Plona, prezes Powiatowego Klubu HDK w Piszu.


— Przy okazji chciałbym poinformować, że kolejne pobory krwi również będą rozpoczynały się o godz. 9.00, a nie jak wcześniej o godz. 8.00 — dodaje prezes Adam Plona.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5