Powiatowy Urząd Pracy w Piszu. Działania w czerwcu

2024-06-21 10:16:35(ost. akt: 2024-07-09 13:30:42)

Autor zdjęcia: PUP w Piszu

Targi Edukacji i Pracy, akcja „Stawiamy na swoich” czy Dni Rodziny - to tylko niektóre z licznych czerwcowych działań Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu.
Targi Edukacji i Pracy


W dniu 04.06.2024 r. Powiatowy Urząd Pracy w Piszu miał przyjemność uczestniczyć w Targach Edukacji i Pracy, które odbyły się w II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu "nowy" organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Pisz. To była doskonała okazja do spotkania z młodzieżą, lokalnymi przedsiębiorcami oraz przedstawicielami różnych instytucji edukacyjnych i zawodowych. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z licznych rozmów i nawiązanych kontaktów.

Akcja „Stawiamy na swoich”


Powiatowy Urząd Pracy w Piszu odwiedza lokalne przedsiębiorstwa!
Mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić Panią Alicję Klecz, właścicielkę Butiku Alice , który znajduje się w Orzyszu, ul. Wojska Polskiego 8/1. Naszą wizytę zorganizowaliśmy w ramach akcji "Stawiamy na swoich", mającej na celu wspieranie lokalnych przedsiębiorców i promowanie ich działalności.

Butik Alice istnieje dzięki wsparciu otrzymanemu z Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu.
Dla wszystkich kobiet pełnych klasy i pewności siebie, Butik Alice to miejsce, które spełni Twoje najskrytsze modowe marzenia! Butik Alice oferuje szeroki wybór stylowych ubrań i wyjątkowych akcesoriów, które podkreślą Twój indywidualny charakter. -podkreśla Pani Alicja.


Dni Rodziny w SkarżynieDzień pełen radości i uśmiechów podczas Dni Rodziny w Skarżynie! Powiatowy Urząd Pracy miał przyjemność uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie serwowaliśmy przepyszne przekąski i ciasta dla wszystkich uczestników. Największym hitem okazała się nasza gra z kołem fortuny, gdzie dzieci miały szansę wylosować fantastyczne nagrody!


Akcja „Stawiamy na swoich"


W ramach akcji „Stawiamy na swoich" odwiedziliśmy Salon Fryzjerski Fryzjer Damski Hair Room Joanna Łazarczyk, mieszczący się przy placu Ignacego Daszyńskiego 11 lokal 18A w Piszu. (nad Drogerią Rossmann) Wiele lat doświadczenia w zawodzie fryzjera skłoniło Panią Joannę Łazarczyk do otworzenia swojego biznesu. Jak mówi Pani Joanna: „Ten zawód chciałam wykonywać już jako dziecko." Wielka empatia i dobra komunikacja z ludźmi pozwoliły jej stworzyć przestrzeń, w której każdy czuje się dobrze i profesjonalnie zaopiekowany.


Dzień Patrona SzkołyMamy przyjemność poinformować, że wzięliśmy aktywny udział w wydarzeniu patronatu Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu. Było nam niezwykle miło być częścią tego wydarzenia!
Na naszym stanowisku przygotowaliśmy dla uczniów koło fortuny, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki niemu każdy mógł spróbować swojego szczęścia i wygrać atrakcyjne nagrody!


XXVI Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny w PiszuPowiatowy Urząd Pracy w Piszu miał wspaniałą okazję wziąć udział w XXVI Warmińsko-Mazurskich Dniach Rodziny, które miały miejsce na terenie parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piszu. Wydarzenie zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu było pełne atrakcji! Powiatowy Urząd Pracy przygotował pyszne przekąski  i ciasta , a dla najmłodszych – ekscytującą grę z Kołem Fortuny! Dzieci miały możliwość wygrania fantastycznych nagród .


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5