Zagrali, aby pomóc Dawidowi

2018-10-30 10:38:08(ost. akt: 2018-10-30 10:59:38)
Wczoraj odbył się w Pieniężnie Turniej Charytatywny na rzecz Dawida Hołodiuka. Współorganizatorem była nasza Fundacja.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Wydarzenie zgromadziło nawet 200 osób przybyłych z kilku powiatów, którzy przyjechali specjalnie uczestniczyć w tej imprezie. Podczas turnieju zebraliśmy dla Dawida 1245,50 zł.

Szczególne podziękowania należą się Burmistrzowi Pieniężna Kazimierzowi Kiejdo, Marioli Gudebskiej za przygotowanie bigosu, Krzysztofowi Kisielowi z Komitetu Społecznego Pomóż Dawidowi za wsparcie organizacyjne, Zbigniewowi Żyndulowi i Dariuszowi Kaczmarczykowi za sędziowanie turnieju, Jarosławowi Skibie za ufundowanie wody do picia, Natalii Rutkowskiej oraz Idze Nowak za dystrybucje bigosu, a także Pani Danusi i Pani Ani za otwarcie szkoły, pokierowanie co, gdzie i jak, za wszelkie instrukcje organizacyjne, a także przygotowanie sali sportowej. Dziękuje także naszemu Koordynatorowi Powiatowemu za organizację Turnieju. Jesteś wielki! Dziękujemy wszystkim drużynom za uczestnictwo w turnieju. Hasło: Polak Polakowi Bratem z takimi ludźmi jak Wy jest nadal żywe. Bądźcie z nami!

Fundacja Pomoc Patrioty

Więcej na temat Dawida: Dawid potrzebuje naszej pomocy


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5