"Złote Gody" w Pieniężnie. Świętowało aż jedenaście par

2018-09-17 11:58:40(ost. akt: 2018-09-17 12:02:20)
14 września jedenaście par zamieszkujących gminę Pieniężno obchodziło Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego zwany „Złotymi Godami”.
Dostojni jubilaci: Teresa i Adam Andruszkiewiczowie, Bożena i Jakub Golańscy, Kazimiera i Zbyszek Grzymkowscy, Halina i Roman Gurzyńscy, Halina i Kazimierz Kamińscy, Halina i Emilian Kostkowie, Maria i Jan Łuczkiewiczowie, Marianna i Kazimierz Nowakowie, Alfreda i Bohdan Piaseccy, Katarzyna i Wacław Sobolewscy, Julia i Romuald Szachtowie otrzymali z rąk Burmistrza Pieniężna Kazimierza Kiejdo medale, upominki i kwiaty oraz list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Artura Chojeckiego.

Burmistrz Pieniężna Kazimierz Kiejdo odznaczył jubilatów medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, po czym życzył jubilatom, długich i pogodnych lat życia, by Ich miłość trwała jeszcze przez wiele szczęśliwych i pogodnych lat, w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w otoczeniu kochającej rodziny oraz wszelkiej pomyślności i doczekania kolejnych jubileuszy. Uroczystość została zorganizowana przez kierownika USC Barbarę Suchenek. Przebiegła w miłej atmosferze, pełnej wspomnień i wzruszeń. Nie obyło się bez lampki szampana, tortu, odśpiewania tradycyjnego „Sto lat” i wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Braniewianka #2593873 | 95.160.*.* 3 paź 2018 20:23

    Wielkie gratulacje Szanowni Państwo Jubilaci.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5