VIII. Przegląd piosenki poświęconej św. Janowi Pawłowi II

2018-05-10 10:30:00(ost. akt: 2018-05-10 09:57:14)
Pieniężno\\\ Miejski Dom Kultury w Pieniężnie był organizatorem ósmego już Przeglądu Piosenki Religijnej poświęconej papieżowi św. Janowi Pawłowi II w trzynastą rocznicę śmierci naszego Pielgrzyma, przypadającą na dzień 2 kwietnia.
Przegląd odbył się 28 kwietnia na placu przy Miejskim Domu Kultury. Prezentacje wykonawców powiatu braniewskiego następowały zgodnie z regulaminem tj. szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie, dorośli. Występy zainaugurował Kazimierz Kiejdo, Burmistrz Pieniężna i Tadeusz Kłębucki, kierownik MDK Pieniężno.
Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani statuetkami i dyplomami ufundowanymi przez organizatora. Również dla wszystkich wykonawców i gości zaproszonych zapewniliśmy gorący poczęstunek.
Tegoroczny przegląd pieśni papieskich i religijnych uatrakcyjnił swoim występem proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębowcu dziekan Dekanatu Pieniężno ks. Piotr Piasecki.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5