XXII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Wojskowej w Pieniężnie

2017-10-18 13:00:00(ost. akt: 2017-10-18 13:59:43)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Festiwal/// Miejski dom Kultury w Pieniężnie oraz ZP Liga Obrony Kraju zapraszają do wzięcia udziału w XXII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Wojskowej.
Festiwal odbędzie się w dniach 9.listopada (czwartek)o godzinie 10.00 oraz 10 listopada (piątek)o godzinie 13.00 w Środowiskowym Domu Samopomocy "Bajka" w Pieniężnie.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Pierwszego dnia w czwartek wystąpią zespoły i soliści szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych, natomiast drugiego dnia w piątek wystąpią dorośli, seniorzy (zespoły i soliści).

Wykonawcy muszą zaprezentować dwie pieśni - jedną z okresu niepodległościowego, drugą dowolną wojskową.

Komisja będzie oceniać dobór repertuaru , interpretację wybranego utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział  w festiwalu powinni do dnia 28 października przesłać zgłoszenia na adres: Miejski Dom Kultury, ul. Sienkiewicza 4 14-520 Pieniężno lub drogą mailową: mdk.pieniezno@wp.pl oraz w dniu festiwalu wpłacić wpisowe w wysokości 3 zł.

Karta zgłoszeniowa jest dostępna na fanpage'u Miejskiego Domu Kultury w Pieniężnie.

Organizatorzy zapewniają plakietkę festiwalową, dyplomy dla wszystkich uczestników, nagrody dla laureatów praz posiłek.
Organizatorzy: ZP Liga Obrony Kraju Pieniezno, Miejski Dom Kultury.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5