Pieniężno też grało od serca

2016-01-14 13:17:08(ost. akt: 2016-01-14 13:33:08)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK w Pieniężnie

Jak co roku przy Miejskim Domu Kultury w Pieniężnie został zarejestrowany sztab WOŚP. Zgłosiło się 40 wolontariuszy, których można było spotkać niemalże w każdej miejscowości gminy. Młodsi wolontariusze byli wspierani przez swoich rodziców i za to organizatorzy serdecznie dziękują.
— Szanowni mieszkańcy gminy Pieniężno i nie tylko, to Wam dziękujemy za hojność i życzliwość. Mimo wielkiego bezrobocia i biedy, zebraliśmy 8.500 złotych — mówi Tadeusz Kłębucki odpowiedzialny za Sztab WOŚP w Pieniężnie. — Jest to rekordowa kwota w dotychczasowych kwestach naszego sztabu. Jedna z naszych mieszkanek ofiarowała swoją ślubną obrączkę – dar od serca dla serca. Drodzy przyjaciele i kochane dzieciaki – wolontariusze, dziękuję Wam za piękną, pełną szacunku i miłości postawę oraz za chęć niesienia pomocy pokrzywdzonym przez los.

W Domu Kultury od godzin rannych panowała miła atmosfera, wszyscy pracownicy aktywnie włączyli się w sprawną organizację podczas kwestowania. Już od godz. 7.00 można było rozgrzać się gorącą herbatą i rosołem z kury.

Co ważne, podczas kwestowania nie zdarzyły się żadne przykre incydenty. Wszystkich spotkała natomiast miła niespodzianka , o godz. 17.00 Bartek Smolarek z restauracji Deja Vu w Pieniężnie dostarczył pizzę.


Dominika Szewczuk ,Pieniężno - 794.97 zł.
Jakub Mamiński, Posady – 788.89 zł,
Zofia Sęk, Pieniężno – 646,32 zł,
Natalia Konsalik, Radziejewo – 596.27 zł,
Julia Lichołat, Pieniężno – 484,73 zł,
Dominika Borkowska, Posady -- 452,90 zł
Paulina Kozłowska, Bornity – 405.03 zł.

Wolontariusze najcięższych puszek, którzy nagrodzeni zostali upominkami rzeczowymi z rąk szefa sztabu – Tadeusza Kłębuckiego :

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5