Pląsy i dobra zabawa na Balu Karnawałowym w przedszkolu

2015-01-29 12:45:24 (ost. akt: 2015-01-29 12:47:39)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Postaci z różnych krain, filmów i bajek można było spotkać w czasie Balu Karnawałowego w piątek (23.01.) w Przedszkolu Publicznym z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pieniężnie.
Oprócz dzieci licznie przybyli także rodzice, czasami też babcie i  ciocie, którzy włączyli się do zabawy. Wspólne tańce, pląsy, korowody sprawiały wiele radości, ale wszyscy z niecierpliwością czekali na przybycie specjalnego gościa – Świętego Mikołaja, który, mimo braku śniegu, dotarł na czas. Z ochotą włączył się do zabawy – a każde dziecko chciało z Nim zatańczyć. 

W czasie pląsów czas szybko mijał, a zmęczenie dawało się we znaki. W końcu nadszedł czas na podarki od Mikołaja. Przedszkolaki z każdej grupy kolejno zapraszały Go do swojej sali, gdzie otrzymały upragnione prezenty. O świetną i różnorodną oprawę muzyczną w czasie całego balu tradycyjnie zadbał pan Piotr Żukowski. Sądząc po minach i zmęczeniu, zabawa była udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.......

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5