Spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej w Pakoszach

2015-01-09 13:54:23 (ost. akt: 2015-01-09 13:56:00)

Autor zdjęcia: Agnieszka Kuziuta

Już tradycyjnie wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście spotkali się na uroczystej akademii i przy wigilijnym stole.
Szkolne progi swą obecnością zaszczycili : Burmistrz Miasta Pieniężna -Kazimierz Kiejdo, proboszcz parafii Długobór- ks. Wiesław Grześkowiak, Sekretarz Gminy Pieniężno- Daniel Piotrkowski, sołtys Pakosz i Brzostek -Władysław Piech, radny Gminy Pieniężno - Waldemar Polkowski .

Dyrektor szkoły pani Urszula Chrościcka z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia złożyła wszystkim zebranym serdeczne życzenia i zaprosiła na scenę uczniów kl. 0 -VI , którzy , pod kierunkiem swoich nauczycieli: Małgorzaty Iwaszko, Moniki Klein, Joanny Kisiel i Bogusławy Pachur, przygotowali program artystyczny, upamiętniający wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat oraz zaśpiewali kolędy. Miłą niespodzianką okazały się nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu plastycznego pt. ,, Bożonarodzeniowa kartka ”zorganizowanego przez pracowników MDK w Pieniężnie.

Po części artystycznej świąteczne życzenia złożyli: burmistrz Kazimierz Kiejdo- przekazując z tej okazji dzieciom słodycze, radny Waldemar Polkowski oraz proboszcz parafii ks. Wiesław Grześkowiak. Zgodnie z tradycją, wszyscy podzielili się opłatkiem – symbolem zgody, miłości i wybaczenia - po czym udali się na Wieczerzę Wigilijną.

Oprac. Bogusława Gawryś


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5