Mistrzostwa Ratownictwa Wodnego i Powodziowego. Załoga z Krutyni na 4 miejscu!

2016-09-16 07:51:54(ost. akt: 2016-09-20 10:25:54)

Autor zdjęcia: OSP Krutyń

11 września 2016 r. szesnaście drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa warmińsko – mazurskiego rywalizowało w Wojewódzkich Mistrzostwach Ratownictwa Wodnego i Powodziowego w Olsztynie.
W niedzielne popołudnie zakończyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Ochotników w ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Nad Jezioro Ukiel zjechało się blisko stu strażaków – ratowników, którzy w szesnastu załogach, w tym dwóch kobiecych, walczyli o zwycięskie laury.

Mistrzami województwa w Klasyfikacji Generalnej do 49 KM zostali ochotnicy z Nowej Wsi, a w klasie powyżej 50 KM ratownicy z OSP Pluski. W kategorii „open” kobiet najlepsza okazała się drużyna z OSP Miłakowo. Załoga ratowników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni w składzie: dh Ewa Dulna, dh Roman Nakielski, dh Krzysztof Waśkiewicz i dh Paweł Wieczorek uplasowali się na czwartym miejscu w klasie pow. 50 KM.

Mistrzostwa rozegrano w trzech konkurencjach podstawowych takich jak budowanie wału przeciwpowodziowego, pływanie łodzią wiosłową i spektakularny slalom łodzi motorowych. Dodatkowo, zawodnicy rywalizowali w konkurencji specjalnej.

źródło: OSP Krutyń

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5