Zespół Morlin I wysoko wygrał, a Morliny II na kwarantannie

2021-05-10 10:18:18 (ost. akt: 2021-05-10 10:53:52)
Tenisiści stołowi Morlin I Ostróda wysoko pokonali zielonogórski ZKS II

Tenisiści stołowi Morlin I Ostróda wysoko pokonali zielonogórski ZKS II

Autor zdjęcia: mart

Jeden z dwóch zaplanowanych na miniony weekend meczów I ligi tenisistów stołowych rozegrały drużyny Morlin Ostróda. Ostródzka "jedynka" wysoko pokonała ZKS II Zielona Góra. Natomiast ekipa Morlin II pauzowała, bo jeden z zawodników trafił na kwarantannę.
Po kilku tygodniowej przerwie do ligowych stołów wrócili tenisiści stołowi Morlin Ostróda, występujący w I lidze. Pierwotny plan zakładał, że o punkty powalczą pingpongiści z obu ostródzkich zespołów. Jednak życiowe realia zmieniły scenariusz na weekend.

Pierwsi mieli zagrać zawodnicy Morlin II, którzy w małej sali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji mieli zmierzyć z ostatnim w tabeli Coccine Wiązowna. Niestety spotkanie zostało odwołane, ponieważ jeden z pingpongistów ostródzkiej "dwójki" trafił na kwarantannę z powodu Covid-19. Zatem spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie.

Tymczasem w niedzielę swój mecz rozegrał walczący o 1. miejsce zespół Morlin I. Ostródzianie byli faworytem w konfrontacji z plasującym się na 7. pozycji ZKS II Zielona Góra. Podopieczni Tomasza Krzeszewskiego i Tomasza Sposoba już po czterech singlach i grach deblowych zapewnili sobie zwycięstwo, bo po tych pojedynkach prowadzili 6:0. Na dystansie całego spotkania Morliny I przegrały tylko jedną grę i zrobiły kolejny krok w stronę fotela lidera.

* Morliny I Ostróda - ZKS II Zielona Góra 9:1
Punkty dla Morlin I: Kacper Petaś 2,5; Łukasz Sokołowski 2,5; Jakub Witkowski 2,5; Piotr Chmiel 1,5


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5