Schował się w piwnicy za szafą, ale policjanci go znaleźli

2021-04-03 09:52:50 (ost. akt: 2021-04-03 10:01:05)
42-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów

42-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów

Autor zdjęcia: Archiwum

Ostródzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 42- latek miał do odbycia karę jednego roku pozbawienia wolności m.in. za pobicie innej osoby. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku miesięcy.
Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tym razem ostródzcy kryminalni zawitali do województwa pomorskiego i o poranku zapukali do drzwi jednego z domów na tym terenie. W województwie pomorskim funkcjonariusze szukali 42-letniego mężczyzny pochodzącego z powiatu ostródzkiego. Na pierwszy rzut oka wszystko wskazywało na to, że poszukiwanego nie było w domu. Podczas przeszukania budynku okazało się jednak, że mężczyzna schował się w piwnicy za szafą i liczył na to, że nikt go tam nie znajdzie.

Zatrzymany mężczyzna poszukiwany był od kilku miesięcy listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gdyni. 42- latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności m.in.za pobicie. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższy rok.

Źródło: KPP Ostróda

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5