W dniu psa Fado odwiedził przedszkolaków z "Trójki"

2021-03-09 14:32:32(ost. akt: 2021-03-09 14:53:42)
Fado odwiedził spotkał się z przedszkolakami z przedszkola nr 3 w Ostródzie

Fado odwiedził spotkał się z przedszkolakami z przedszkola nr 3 w Ostródzie

Autor zdjęcia: Archiwum

Międzynarodowy Dzień Psa był wyjątkowy dla przedszkolaków z przedszkola nr 3 w Ostródzie. Odwiedził ich maltańczyk Fado, z którym dzieci miały okazję się zapoznać i prowadzać go na smyczy.
9 marca to Międzynarodowy Dzień Psa, który w grupie Biedronek przedszkola nr 3 w Ostródzie obchodzony był bardzo uroczyście. Atrakcji było co nie miara. Dzieci z Biedronek dzień rozpoczęły od przygotowania swoich opasek z postacią psa.

Następnie przedszkolaki dowiedziały się czym różnią się poszczególne rasy psów. psów. Maluchy zobaczyły też czym one się różnią. Dzieci chętnie też dzieliły się informacjami na temat własnych pupilów. Przedszkolaki również poszerzyły swoją wiedzę na temat bezpiecznego zachowania wobec psa.

Ale największą atrakcją tego dnia były odwiedziny psa Fado. Dzieci były zachwycone słodkim maltańczykiem, który odwiedził przedszkole. Fado przywiózł ze sobą swoje akcesoria, które dzieci mogły zobaczyć. Pokazał też jakim jest utalentowanym pieskiem, prezentując sztuczki, wykonywane ze swoją panią. To był dzień pełen wrażeń.

Fot. Archiwum

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5