Dominik Jusis buduje formę przed 4. galą Sharks Attack

2021-03-02 17:48:26 (ost. akt: 2021-03-02 18:15:40)
Podczas gali Sharks Attack 1 w Ostródzie "Józek" pokonał swojego rywala przed czasem

Podczas gali Sharks Attack 1 w Ostródzie "Józek" pokonał swojego rywala przed czasem

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dominik "Józek" Jusis, zawodnik MMA Team Ostróda wraca do oktagonu. Ostródzianin po rocznej przerwie wystąpi na Gali Sportów Sharks Attack, która na 10 kwietnia zaplanowana jest w Grudziądzu.
W tych pandemicznych czasach niczego nie można być pewnym, a szczególnie organizacji imprez sportowych. Polski rząd jednym rozporządzeniem może "zamknąć" na dwa tygodnie województwo, czego doświadczamy obecnie na Warmii i Mazurach. Wtedy wszystko może wziąć w łeb.

Ale prawdziwi fighterzy, a szczególnie ci z MMA Team Ostróda, nie lubią miękkiej gry i przygotowują 4. Galę Sportów Walki Sharks Attack. Szkoda tylko, że robią to poza Ostródą, ale widocznie gdzie indziej mają lepsze warunki organizacyjne. Czwarta odsłona Szarks Attack ma odbyć się 10 kwietnia w Grudziądzu.

Jednak ostródzkich akcentów tam nie zabraknie. Jednym z uczestników gali będzie zawodnik MMA Team Ostróda Dominik "Józek" Jusis. Podczas zawodów w Grudziądzu "Józek" w oktagonie zmierzy się zawodnikiem Ankrosu Poznań, pochodzącym z Ukrainy Swiatosławem Żimanowem.

— Dominik wystąpi po rocznej przerwie i na razie ciężko pracujemy, trwa gubienie kilogramów, budowanie siły i wytrzymałości - mówi Tomasz Sobczyński, trener MMA Team Ostróda. - "Józek" będzie miał godnego rywala, Żimanow od jakiegoś czasu trenuje w jednym z lepszych ośrodków w Polsce. Tak że, jeśli pandemia nie pokrzyżuje planów, to 10 kwietnia może być dobra walka.

Fot. Archiwum organizatora

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5