W sobotę w hali OCSiR 9-latkowie i młodsi będą walczyli o puchar

2021-02-11 12:12:22 (ost. akt: 2021-02-11 12:40:47)
W tym sezonie zimowym będzie to trzeci turniej halowym organizowany przez AP Ostróda

W tym sezonie zimowym będzie to trzeci turniej halowym organizowany przez AP Ostróda

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Piłkarze urodzeni w 2012 roku i młodsi zagrają w sobotę (13 lutego) w trzecim tej zimy turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską Ostróda. Tym razem zespoły będą rywalizowały o puchar firmy Godlewski Usługi Dźwigowo-Transportowe.
Podczas turnieju organizowanego przez AP Ostróda zawodnicy z rocznika 2012 jako pierwsi przetestują zalety nowej nawierzchni w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Niestety nie dane będzie to obejrzeć najwierniejszym kibicom czyli zapewne rodzicom, ponieważ nie pozwalają na to restrykcje związane z wszechobecnym koronawirusem.

Jednak grać trzeba, choć w skromniejszym gronie niż jeszcze na przykład przed rokiem. Na nowym parkiecie hali OCSiR w akcji będzie można zobaczyć następujące ekipy: Powiśle Dzierzgoń, Jeziorak Iława, Olimpia Elbląg, Huragan Morąg, Sokół Ostróda, AP. Ostróda.

- Obsada skromniejsza, ale fajnie, że w ogóle można pograć - powiedział Piotr Garnusz, wiceprezes AP Ostróda. - Szkoda, że bez kibiców, ale na razie takie mamy czasy. Zespoły zagrają systemem każdy z każdym, a następnie faza pucharowa od półfinałów.

Turniej w hali OCSiR przy ul. Kościuszki startuje w sobotę o godz. 9 rano. Póki co jeszcze nie zapraszamy kibiców.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5