Dwaj nowi piłkarze w Sokole Ostróda, a w piątek sparing ze Stomilem Olsztyn

2021-02-10 15:28:49 (ost. akt: 2021-02-10 15:55:55)
Łukasz Mozler został nowym piłkarzem Sokoła Ostróda

Łukasz Mozler został nowym piłkarzem Sokoła Ostróda

Autor zdjęcia: sokolostroda.com

Pomocnik Łukasz Mozler i obrońca Szymon Mroczko to nowi piłkarze, którzy w nowym roku pojawili się w składzie drugoligowego Sokoła Ostróda. Tymczasem zaplanowany na dzisiaj sparing z GKS Wikielec został odwołany. Ale w piątek zmierzą się z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.
Dwóch nowych piłkarzy zasiliło kadrę drugoligowego Sokoła. Pierwszy to środkowy pomocnik z rocznika 1996 Łukasz Mozler. Jest wychowankiem MOSiR Jastrzębie Zdrój. Później m.in. w młodzieżowych drużynach ligi niemieckiej, ma za sobą też występy w Zagłębiu Sosnowiec czy rezerwach GKS Katowice. Łukasz Mozler przyszedł do Sokoła Ostróda z trzecioligowego Piasta Żmigród na zasadzie transferu definitywnego.

Drugim zawodnikiem, który będzie występował z ostródzkim jachtem na koszulce jest 20-letni Szymon Mroczko. 20-laek do Sokoła został do końca sezonu 2020/21 wypożyczony z ekstraklasowego Podbeskidzia Bielsko Biała. Nowy zawodnik ostródzkiego drugoligowca jest obrońcą, a jesienią w Podbeskidziu wystąpił w czterech ligowych spotkaniach.

Cały czas waż się też losy odejścia bramkarza Błażeja Niezgody. Golkiperem zainteresowana jest pierwszoligowa Resovia Rzeszów.

W sobotę podopieczni Piotra Jacka mieli rozegrać kolejny mecz kontrolny, tym razem ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie zostało przełożone i zostanie rozegrane w piątek na boisku pod balonem w Toruniu.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5