Nagrody i wyróżnienia dla twórców kartek świątecznych i noworocznych, ozdób i stroików bożonarodzeniowych

2020-12-28 17:53:51 (ost. akt: 2020-12-28 18:27:16)
Wszystkie prace konkursowe można oglądać w Gminnym Centrum Kulturalno -Bibliotecznym w Samborowie

Wszystkie prace konkursowe można oglądać w Gminnym Centrum Kulturalno -Bibliotecznym w Samborowie

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie ogłosiło wyniki konkursu "Boże Narodzenie w tradycji polskiej". Uczestnicy konkursu mieli do wykonania najładniejszą kartkę świąteczną i noworoczną, ozdoby świąteczne czy stroiki bożonarodzeniowe.
Komisja konkursowa przyznając nagrody brała pod uwagę: oryginalność ozdób, różnorodność użytych materiałów, pomysłowość, estetykę wykonania.

- Jesteśmy dumni z każdego z Was drogie dzieci, droga młodzieży oraz dorośli, że każdego roku tak licznie bierzecie udział w konkursie bożonarodzeniowym, tworząc piękne, niepowtarzalne świąteczne dzieła - napisali przedstawiciele organizatora konkursu z GCK-B w Samborowie. - Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.

Prace zgłoszone na konkurs można oglądać w sali Gminnego Centrum Kulturalno -Bibliotecznego od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Wystawa potrwa do 18 stycznia.

Zwycięzcami tegorocznego konkursu "Boże Narodzenie w tradycji polskiej" zostali:

Kategoria ozdoby świąteczne
Przedszkole

1. miejsce Hubert Rogoziński Szkoła Podstawowa w Durągu
2. Julia Kwiatkowska Zespół Szkół w Samborowie
3. Lena Bugowska Szkoła Podstawowa w Brzydowie

Wyróżnienia:
Daniel Rogoziński Szkoła Podstawowa w Durągu, Miłosz Demusz Przedszkole w Starych Jabłonkach, Maja Burzycka Szkoła Podstawowa w Durągu, Alicja Konkiel z mamą Zespół Szkolno Przedszkolny w Pietrzwałdzie, Dominik Nowicki z rodzicami Przedszkole w Starych Jabłonkach, Apolonia Jędrzejewska z ciocią Samborowo;

Klasa I-III
1. Tomasz Kwiatkowski Zespół Szkół w Samborowie
2. Filip Wiśniewski, Tymon Wiśniewski (lat4) z mamą Szkoła Podstawowa w Durągu
3 Karol Jasieniewski Szko9ła Podstawowa w Idzbarku

Wyróżnienia:
Maria Niesyt Szkoła Podstawowa w Lipowie, Marek Raduszewski Szkoła Podstawowa w Durągu, Witold Jasieniewski Szkoła Podstawowa w Idzbarku, Zosia Spychała Szkoła Podstawowa w Durągu;

Klasa IV-VI
1. Zuzanna Husar Świetlica Wiejska w Brzydowie
2. Franciszek Freigin, Zofia Freigin Szkoła Podstawowa w Szyldaku
3. Michał Raduszewski Szkoła Podstawowa w Durągu

Wyróżnienia:
Blanka Brzózka Szkoła Podstawowa w Lipowie, Patrycja Żebrowska Ostróda, Weronika Spychała Szkoła Podstawowa w Durągu, Patrycja Gutwerska Szkoła Podstawowa w Durągu, Joanna Pokorska Zespół Szkół w Samborowie, Julia Czarnecka Zespół Szkół w Samborowie, Łukasz Napiórkowski Zespół Szkół w Samborowie, Igor Wojciechowski

Klasa VII-VIII
1. Milena Kaczyńska Smykówo
2. Dominika Obrębska Szkoła Podstawowa w Szyldaku
3. Paulina Bugowska Szkoła Podstawowa w Brzydowie

Dorośli
1. Koło Gospodyń Wiejskich w Napromie
1. Teresa Orlicz Samborowo
2. Anna Husar Koło Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
2. Danuta Kopaczewska Samborowo
3. Hanna Najdowska Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
3. Jan Koronowski Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie

Wyróżnienia:
Marta Kuriata Samborowo, Roman Dąbrowski Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie, Patryk Roszewicz Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Małgorzata Figarska Samborowo, Regina Szymańska Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie, Jan Kłosiewicz Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie, Julia Ptaszyńska Koło Gospodyń Wiejskich w Brzydowie.

Kategoria stroiki świąteczne
Przedszkole
1. Alicja Kwiatkowska Zespół Szkół w Samborowie

Wyróżnienia:
Zofia Karolak z mamą Przedszkole w Starych Jabłonkach, Anna Czerwińska Przedszkole w Starych Jabłonkach, Kacper Piontkowski Zespół Szkół w Samborowie

Klasa I-III
1. Blanka Kamińska z mamą Szkoła Podstawowa w Szyldaku
2. Amelia Obrębska Szyldak
3. Jasmina Kostiok-Naciri Lipowo

Klasa IV-VI
1. Lena Neumann, Amelia Neumann Zespół Szkół w Samborowie
2. Julia Freigin Szkoła Podstawowa Szyldak
3. Kacper Wrocławski Zespół Szkół w Samborowie

Wyróżnienia:
Maria Czerwińska Szkoła Podstawowa w Idzbarku, Sebastian Czamajło Szkoła Podstawowa w Idzbarku, Agata Wilbrandt Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie, Katarzyna Dawidziuk Zespół Szkół w Samborowie

Klasa VII-VIII
1. Oliwia Twarda , Adam Twardy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
2. Bartłomiej Łupaczewski SP nr 2 Ostróda

Dorośli
1. Elżbieta Sójka Pietrzwałd
2. Ryszard Jędrach Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Ostródzie

Wyróżnienia:
Joanna Jędrzejewska z córką Apolonią Samborowo, Janusz Adamkiewicz Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie, Justyna Szypkowska Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Ostródzie, Lucyna Szpojankowska Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Ostródzie

Kategoria kartki:
Przedszkole
:
1. Ola Skrzyńska Zespół Szkół w Samborowie
2. Kacper Piontkowski Zespół Szkół w Samborowie
3 Marcel Pietrzak 6l

Wyróżnienia:
Wiktor Skrzyński Zespół Szkół w Samborowie, Oliwia Czamajło Przedszkole Idzbark, Nadia Kmiecik z mamą Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd, Blanka Wiśniewska z mamą Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd

Klasa I-III
1. Blanka Kamińska
2. Łukasz Krajewski Zespół Szkół w Samborowie
3. Lena Kugler Szkoła Podstawowa w Durągu

Wyróżnienie:
Adrianna Brzózka Szkoła Podstawowa w Lipowie

Klasa IV –VI
1. Laura Żyłka Szkoła Podstawowa w Szyldaku
2. Marta Cichocka Zespół Szkół w Samborowie
3. Katarzyna Dawidziuk Zespół Szkół w Samborowie

Wyróżnienie:
Jaś Zalewski Turznica
Adam Jędrzejak Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd, Igor Wojciechowski Zespół Szkół w Samborowie, Daniel Szmigielski Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd, Wiktoria Budzińska Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd

Klasa VII-VIII
1. Julia Kugler Szkoła Podstawowa w Durągu
2. Kasia z rodziną (karta puzzle)
3. Oliwia Twarda Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd

Dorośli
1. Weronika Maciejewska Nowe Siedlisko Kolo Gospodyń Wiejskich Luba w Lubajnach
2. Anna Brodzińska Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
3. Karolina Wiśniewska z Pietrzwałdu
3. Dominika Gutkowska Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie

Wyróżnienie:
Joanna Ptaszyńska Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie, Małgorzata Dymczyk Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie, Karolina Brodzińska Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie, Anna Sonack Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie.

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby zapraszamy od 18 stycznia po odbiór swoich prac i nagród.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5