Pingpongiści Morlin Ostróda walczą z rywalami i koronawirusem

2020-10-20 10:21:32 (ost. akt: 2020-10-20 10:55:03)
Ostródzcy tenisiści stołowi dbają o swoje zdrowie i życzą go innym sportowcom

Ostródzcy tenisiści stołowi dbają o swoje zdrowie i życzą go innym sportowcom

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Dystans, dezynfekcja, maseczka - #DDM. Tych zasad trzymają się tenisiści stołowi Morlin Ostróda i zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami pandemicznymi przestrzegają wszelkich wymogów. Nasi pingpongiści trzymają kciuki za piłkarzy Sokoła Ostróda, którzy ostatnio musieli pauzować z powodu zakażenia koronawirusem.
Kiedyś w hali Miejskiego Ośrodka Sportu przy ul. Piłsudskiego mecze o medale mistrzostw Polski ostródzkich pingpongistów oglądało ponad 500 widzów. Wtedy mecze piłkarzy Sokoła oglądało może ze 300. Teraz proporcje się odwróciły, bardzo mocno. Ale środowisko sportowe Ostródy trzyma się razem i wspiera się w trudnych czasach.

Ostatnio pandemia i zakażenie koronawirusem członków sztabu szkoleniowego Sokoła, sprawiło że na inny termin przełożony został mecz z Garbarnią Kraków. Epidemia na szczęście ominęła ekipę występujących w I lidze pingpongistów Morlin. Ostatnio wygrali swój mecz ligowy i wrócili na fotel lidera. Jednak w trosce o swoje zdrowie przestrzegają wszelkich obostrzeń - jak widać nawet treningach - i zachęcają do tego innych przedstawicieli środowiska sportowego.

Tak że wszyscy pamiętajmy: dystans, dezynfekcja, maseczka. Wszyscy będziemy mieli większe szanse na zdrowie.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5