Odpowie przed sądem za rzucanie butelkami w drzwi wejściowe stacji paliw

2020-08-08 10:15:17 (ost. akt: 2020-08-08 10:28:08)
41-latek odpowie przed sądem za rzucanie butelkami w drzwi stacji paliw

41-latek odpowie przed sądem za rzucanie butelkami w drzwi stacji paliw

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Ostróda

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Ostródy za zniszczenie mienia. 41-letni ostródzianin przed sądem odpowie za to, że rzucał butelkami w drzwi wejściowe jednej ze stacji paliw. Wandal usłyszał zarzuty, a akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu.
41-letni wandal z Ostródy przed sądem odpowie za to, że rzucał butelkami w drzwi wejściowe jednej ze stacji paliw i spowodował straty, które oszacowane zostały na ponad 9 tysięcy złotych.

Zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi wejściowych na jednej ze stacji paliw w Ostródzie policjanci dostali w lipcu. Wartość strat wyceniona została na kwotę ponad 9 tysięcy złotych. Ostródzcy kryminalni natychmiast zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. Na podstawie przeprowadzonych czynności ustalili, że odpowiedzialnym za to przestępstwo jest 41-letni mieszkaniec Ostródy.

Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. Trafił już tam akt oskarżenia w tej sprawie. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5