Stomil II i Sokół sobotni półfinał WPP zagrają na boisku w Jezioranach

2020-07-23 07:35:38 (ost. akt: 2020-07-23 07:51:54)
W ćwierćfinale WPP Sokół Ostróda wygrał w Orzyszu ze Śniardwami

W ćwierćfinale WPP Sokół Ostróda wygrał w Orzyszu ze Śniardwami

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

W sobotę jeszcze przed południem rozpocznie się półfinałowy mecz Wojewódzkiego Pucharu Polski między Stomilem II Olsztyn a Sokołem Ostróda. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku w Jezioranach. Początek o godz. 11.
Przed tygodniem olsztynianie w meczu ćwierćfinałowym WPP byli gospodarzami na stadionie miejskim w Morągu. Tam po rekordowo długiej serii rzutów karnych wygrał z trzecioligowym Kaczkanem Huraganem.

W poniedziałkowym losowaniu olsztynianie trafili na drugoligowego Sokoła Ostróda. Zatem jako zespół z niższej klasy rozgrywkowej znowu Stomil II będzie gospodarzem meczu.Była nadzieja, że może spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy ul. 3 Maja. Stomilowcy nie zdecydowali się jednak na wynajem ostródzkiego obiektu. Półfinał nie odbędzie się też w Olsztynie przy Piłsudskiego.

Na półfinałowe zmagania WPP Stomilu II z Sokołem zapraszamy kibiców w sobotę (25 lipca) na boisko do Jezioran. Rywalizacja rozpocznie się już o godz. 11.

W drugiej parze półfinałowej Jeziorak Iława zagra ze Zniczem Biała Piska.

Jak poinformował WMZPN finał WPP sezonu 2019/2020 rozegrany zostanie na stadionie w Lidzbarku Warmińskim 29 lub 31 lipca.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5