Za nami Auto Land Expo, przed nami Hubertus Arena

2018-10-09 13:09:43(ost. akt: 2018-10-09 13:24:35)

Autor zdjęcia: Expo Mazury

Impreza goni imprezę. W halach Expo Mazury w Ostródzie w ubiegły weekend odbyła się impreza Auto Land Expo. W najbliższy weekend rusza Hubertus Arena.
To było niecierpliwie oczekiwane wydarzenie motoryzacyjne jesieni w Polsce północno-wschodniej - Auto Land Expo w Expo Mazury.

Organizator imprezy, Auto Land Polska S.A. to wiodący w północno-wschodniej Polsce dystrybutor części samochodowych. Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej.

Na pokazie w Expo promowała własne marki: Maxis, Driver’s, Mertz, Drive+, Mechanic, Rap Lightning, Premium Tools, Vipexpert, Rap Brakes, Starq, Techman. Była też specjalna oferta produktów odzieżowych akcesoriów i produktów BHP.

Goście mogli obejrzeć najnowsze modele aut, pokazy driftu, monster trucki, pokazy fmx oraz targi części samochodowych. Gośćmi były gwiazdy motoryzacji: Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver, Adam Kornacki Patryk Mikiciuk Adam Klimek Official Robert Burneika i wiele innych postaci.

Przed nami w najbliższy weekend Hubertus Arena. Wydarzenie, które z jednej strony jest miejscem sprzedaży i spotkań biznesowych branży, a z drugiej upowszechnia wiedzę o myślistwie i łowiectwie. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców branżowych, braci łowieckiej, jak i mieszkańców Polski północno - wschodniej. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 12 000 osób.

Gościem specjalnym Hubertus Arena 2018 będzie Łowczy Krajowy Piotr Jenoch, który uroczyście otworzy targi 13 października o godzinie 11.
Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5