Młodzicy SMS Ostróda awansowali do ćwierćfinału mistrzostw Polski

2018-07-29 09:28:29(ost. akt: 2018-07-29 09:42:01)
Młodzicy z Ostródy w ćwierćfinałach powalczą o awans do strefy medalowej

Młodzicy z Ostródy w ćwierćfinałach powalczą o awans do strefy medalowej

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Początek mistrzostw Polski w siatkówce plażowej młodzików w Sulejowie był słaby w wykonaniu dwóch par SMS Ostróda, bo przegrały mecze otwarcia. Później był już lepiej i pary Miron Piwowarczyk/Dymitr Prass i Jakub/Hubert Siwkowscy awansowali do ćwierćfinału.
Para Piwowarczyk/Prass turniej w Sulejowie zaczęła od porażki 1:2 z zespołem z Częstochowy. Natomiast Jakub i Hubert Siwkowscy 0:2 przegrali z parą z Wałbrzycha.
- Miron i Dymitr trafili na trudną parę z Częstochowy i ich pierwszy mecz był bardzo ciężki, choć mieli kilka szans, których nie wykorzystali - powiedział Jakub Michalak, trener młodzików SMS.

Od prawej strony turniejowej drabinki poszło już gładko, Piwowarczyk i Prass trzy mecze wygrali po 2:0 i awansowali do ćwierćfinału. W niedzielę o wejście do półfinału zagrają z parą z Wrocławia.

Team Siwkowskich po porażce w Wałbrzychem w pierwszej grze podobnie jak koledzy klubowi kolejne pojedynki wygrali po 2:0 i również weszli do ćwierćfinału. W pojedynku o czwórkę będą mieli okazję do rewanżu za porażkę w pierwszym meczu, bo zagrają z parą z Wałbrzycha.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5